Ansatte

Alle våre ansatte er trygge og kompetente rundt bruk av data og hvordan data kan skape verdi for deg. Vi i Data Factory veileder deg gjerne. Ta kontakt med oss for hjelp med dine utfordringer rundt bruk og lagring av data. Vi bistår deg gjerne i hvordan du kan skape verdi av dine data – og da gjerne sammen med våre data og våre produkter. Sammen – skaper vi verdi av data.

Salg

Navn E-post Telefon
Eivind Kjeilen eivind.kjeilen@datafactory.no +47 990 03 800
Jørgen Berner jorgen.berner@datafactory.no +47 918 71 668
Pål Oskar Abrahamsen pal.oskar.abrahamsen@datafactory.no +47 934 28 751
Therese Hofft Stuen therese.hofft.stuen@datafactory.no +47 474 17 710
Marianne Skaret marianne.skaret@datafactory.no +47 480 06 493
Paal Skjellum paal.skjellum@datafactory.no +47 920 15 893
Eva Tufte Bøyum eva.tufte.boyum@datafactory.no +47 970 30 732

Utvikling

Navn E-post Telefon
Per Schjetne per.schjetne@datafactory.no +47 954 06 786
Erik Konttorp erik.konttorp@datafactory.no +47 934 28 736
Heidi Omberg heidi.omberg@datafactory.no +47 942 15 000
Andreas Kongelstad andreas.kongelstad@datafactory.no +47 979 72 020
Ørjan Nymoen orjan.nymoen@datafactory.no +47 934 28 765
Øyvind Bjørnelykke oyvind.bjornelykke@datafactory.no +47 906 85 105
Egil Nygaard egil.nygaard@datafactory.no +47 909 66 833
Tomas E. Bjørdal tomas.bjordal@datafactory.no +47 47 75 12 19
Espen Straumsnes espen.straumsnes@datafactory.no +47 900 48 446
Constantin Jung constantin.jung@datafactory.no +47 958 21 013

Administrasjon

Navn Stilling E-post Telefon
Jon Christian Amble Daglig leder jon.christian.amble@datafactory.no +47 400 00 284
Therese Fevang Jurist therese.fevang@datafactory.no +47 952 95 744
Eskil Aarthun Personvernombud eskil.aarthun@datafactory.no +47 922 27 078